V současné době jsem přerušila fotografickou činnost z důvodu nejkrásnějšího - rodičovské. Jakmile se budu cítit na návrat k Vašim krásným snímkům budete první kdo se to dozví.

Obchodní podmínky

Objednávání focení?

Ohledně focení se lze domlouvat telefonicky či přes facebook, závazná objednávka musí být vždy zaslána na mail. Na sms nemohu reagovat.

Závazná rezervace fotoslužeb platí potvrzením rezervace prostřednictvím e-mailu na skrejvalova@gmail.com a musí být oboustranně potvrzená - tímto klient souhlasí s obchodními podmínkami, dále stvrzuje, že se seznámil s autorským stylem, kterým fotografka fotí a nemá proti němu žádné výhrady - nesouhlas s fotografickým stylem fotografií není důvodem k reklamaci zakázky.


Jak to funguje?

Po focení zasílám náhledy fotografií s vodoznakem, které slouží pouze k výběru fotografií k retuši. Tyto náhledy jsou ve snížené kvalitě, neupravené a nejsou určené ke zveřejňování (dle autorského zákona č. 121/2000 sb. není bez souhlasu fotografa jako autora daného díla dovoleno tyto náhledy kdekoli zveřejňovat a ani je dále upravovat).

Klient si vybírá počet fotografií k retuši podle vybraného balíčku, fotografie nad rámec balíčku retušuji 100Kč/1ks.

Neupravené fotografie neposkytuji (RAW formáty), pouze při výběru velkého balíčku poskytuji fotografie, které Vám zasílám k výběru v maximálním rozlišení a formátu JPG.


Platba?

Platba za službu probíhá platbou převodem na účet na základě faktury. Nebo hotově na provozovně. Hotové fotografie, včetně tisků, nebudou dodány dokud není platba připsána na účet fotografky.


​Dodání?

Doba dodání všech druhů balíčků (kromě svateb) je 4 týdny. Tato doba nabíhá od chvíle, dodání výběru fotek klientem. Pokud klient fotografie potřebuje expres účtuje se 500Kč.

Všechny neupravené fotografie (raw formáty) archivuji po dobu 14 dnů od focení. Vaše upravené fotografie (výběr) - jpg - archivuji po dobu 6 měsíců.

Fotografka má právo ukončit focení v případě nevhodného chování klienta. Pokud klient (nebo hosté na svatbě) poškodí fotografovo vybavení, nebo vybavení ateliéru hradí škodu klient v plné výši. Rodiče zodpovídají za své děti a jsou přítomni celému průběhu focení.


Komerční použití fotografií bez vědomí a souhlasu fotografa není povolené.


Cestovné účtuji 9 Kč/km.