Akty,  boudoir and glamour 

Každá žena je krásná a tato krása stojí za to být zachycena na fotografii.  Ať je Vaší motivací pro focení cokoliv, stojí to za to. Můžete se objednat na focení do ateliéru nebo zvolit odvážnější variantu focení v exteriéru.  Naprosto chápu Váš strach a nejistotu z tohoto focení. V ateliéru Vás čeká příjemné prostředí, nejprve u fotografií a třeba u kávy probereme jaké snímky se Vám líbí. Prohlédneme si ukázkovou galerii z focení aktů. Poté se pustíme do focení, nejprve třeba v šatech, prádle, noční košilce a pokud se budete cítit dobře tak nafotíme krásné snímky bez prádla.  Fotíme v takovém oblečení, pozicích a osvětlení, které lichotí Vaší postavě. Ve kterém se budete cítit dobře.

Lze domluvit služby vizážistky (+ 500-700 Kč).

Ateliérové focení probíhá v Tišnově. Exteriérové, kdekoliv se Vám to bude líbit.

Standardní balíček

1,5 h 

15 upravených, retušovaných fotografií, tisk 13 ks 15x21, 2ks 30x45. Dostanete všechny záběry z focení v plné kvalitě, bez úpravy a retuší + Vámi vybrané retušované snímky. V případě zájmu o retuš nad rámec balíčku - je cena 100 Kč/ks..

3000Kč a cestovné 


Doporučení - před focením aktů záleží na úpravě celého zevnějšku, dobře se postarejte o svou pokožku (hydratace, promazání krémem), aby byla vaše kůže svěží. Na focení je vhodné přijít ve volnějším oblečení (například po těsných jeens zůstávají na kůži otisky švů). Pokud se rozhodnete nevyužít službu vizážistky - prosím o nalíčení, nemusí být intenzivní.

Buďte sama sebou. Jste krásná